Kurumsal

Proxima Internet Teknolojileri ile hızlı güvenli masrafsız bahanesiz hizmet alırsınız...

1998 yılından bu yana sektörde faaliyetlerini sürdüren personeli ile proxima size farklı bir bakış açısı sunuyor. Takımda yerinizi almak için formu doldurabilirsiniz. Çözüm ortaklığı mantığı ile hareket eden proxima önce güveninizi kazanmayı ilke edinmiştir.


Yazdır    Email

BİZ KİMİZ?

Aslında bu sorunun tek bir doğru cevabı yok. Üst kat komşunuzun haylaz çocuğuyuz, firmanızda yer alan aykırı elemanız, yazılımcıyız, tasarımcıyız, danışmanınız, bir çok karpuzu tek koltuk altında taşıyanlarız....
 

Öncelikle Proxima ne anlama geliyor onu açıklamak isteriz. Proxima adlı al cüce, Alpha Centauri yıldız dizgesinin üyesi olup Güneş'e 4,22 ışık yılı ile en yakın yıldızdır. Adından da anlaşılacağı üzere Erboğa (Sentor) takımyıldızında bulunur. Robert Jones tarafından 1915 yılında Alpha Centauri ile aynı öz devinimi sergilediği saptanmıştır. Dünya'ya en yakın 2. yıldızdır. (Kaynak : vikipedi)

Proxima çok basit anlatımı ile bilişim teknolojileri konusunda faaliyet gösteren, teknolojiyi firmanıza adapte eden bir teknofirmadır. 1998 yılında üniversite eğitimi sırasında cep harçlığını kazanmak adına başlayan serüven, yapılan işten keyif alınması ile büyüdü ve gelişti. Sektörde önde gelen firmalarda geçen yıllarda alınan eğitim ve en önemlisi tecrübe ile kendini yetiştiren proxima çözüm sunduğu müşterileri ile bugünlere geldi.

Şimdi bizler proxima olarak daha tecrübeli, daha genç, daha dinamik olarak sizlere hizmet veriyoruz. Öncelikle yıllardır taşıdığımız markamızın değerini korumak için Türk Patent Enstitüsünden alınan ve sadece iştigal konumuzla ilgili olan proxima markası ile yolumuza devam etme kararı aldık.

Öncelikle proxima'nın 3-5 kişiden oluşmadığını hatırlatmak isteriz. Yeri geldiğinde 300'lere varan iş gücüne sahip, yeri geldiğinde sadece bir kişiden oluşan bir orduyuz. Bunu yaparken tek amacımız iş yükünüzü hafifletmek ve muhatabınızı tek sorumluya indirerek çözüm/müdahale/maliyet üçgeninizi en efektif şekilde kullanmanızı sağlamaktır. Misyon, vizyon vb süslü kelimeler ile kendimizi anlatmamızı beklemeyin. Sekötere katkımız, çözümlerimiz, teslim edilen işlerimizi incelediğiniz de bu konuda daha kesin bir yargıya kavuşacaksınız.

Firmamızın iş kolu bilişim teknolojileri olduğu için bu konuda uzman kadrosuna her zaman güvenmiştir. Bu teknolojiye yetişmenin imkansızlığı sebebi ile her zaman bizden daha iyi bilen vardır mantığı ile hareket eden proxima öğrenmeye, kendini geliştirmeye devam etmektedir. proxima hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız randevu alabilir veya işlerimizi inceleyebilirsiniz.

Frimamız sektörde ve özellikle Ankara'da bir ilki gerçekleştirerek tüm çalışanları ile home office yapısını kullanan ilk firmadır. Bu sayede iş disiplininden ödün vermeden mesai saati kavramını ortadan kaldıran Proxima çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektöre farklı bir bakış ve dinamizm kazandırmıştır.

proxima internet teknolojileri


Proxima Kronolojisi