Web Tabanlı Yazılımlar

Yazdır    Email

Aslında web tabanlı yazılım dediğimiz zaman alt kategorisi bir çok konuyu ele almak gerekmektedir. Web tabanlı yazılımlar, muhasebe yazılımları, çeşitli web sitelerine entegrasyonlar, otomasyon sistemleri, B2B entegrasyonları, Mobil uygulamalar, ticari yazılımlar, eğitim otomasyonları, e-devlet entegrasyonları, el terminali uygulamaları, araç takip sistemleri, ısı takip sistemleri, vb yazılımlardır.
Proxima olarak Internet Teknolojilerinden bahsederken web tabanlı yazılımları görmezden gelmek, bu konuda çözümlere hakim olmamak düşünülebilir miydi? Tabiki hayır.
Proxima size ihtiyacınız olan ister hazır, ister geliştirilebilir isterse butik olsun web tabanlı çözümler sunmaktadır.
Web tabanlı çözümlerin en büyük avantajı, internetin olduğu her yerde yönetim/takip olanağı sağlamasıdır. Kimi müşterilerimiz artık tüm çalışanları ile HomeOffice konseptinde hizmet veriyor. Bu kadar kolay bir şekilde çalışanları ve işinizi yönetmek istemezmisiniz?

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri