İçerik Yönetim Sistemleri

Proxima CMS

Yazdır    Email

Proxima CMS şu anda gezmiş olduğunuz sayfaların alt yapısıdır. CMS yani ingilizce Content Management System'in baş harflerinden oluşmuş ve ne yazık ki dilimize yine aynı kısaltma ile yerleşmiştir.
İçerik Yönetimi hem web sayfaları için hem de firmanızın tüm web tabanlı sistemlerinde güncel kalmak anlamına gelmektedir. İçerik Yönetiminin etkin bir şekilde yapılabilmesi, bir Microsoft Office programı kullanım kolaylığı sağlaması en önemli şarttır. Web sitenizin tüm elemanlarına mudahale edebilme yeteneği olan, içerikleri ve SEO yapınızı bozmadan tasarım değiştirme olanağı sağlayan Proxima CMS'yi tercih eden müşterilerimiz hem SEO konusunda ek maliyetlerden kurtuldu hem de site güncelleme ve değişikliklerinde dışarı bağımlılığını sıfıra indirdi.
Unutmayın Proxima CMS ömür boyu lisans ve güncelleme garantisi ile satışa sunulmaktadır.
Proxima CMS de bronz gümüş altın gibi seçenekler yoktur. Tüm müşterilerimiz Proxima CMS'nin tüm modüler yapısından faydalanabilmektedir. Gerekli olduğu durumlarda özelleştirmeye açık olan moduller veya basit PHP bilgisi ile eklenebilecek yeni modullere de imkan tanıyan Proxima CMS ile firmanızın web sayfalarını tasarlamak ve yönetmek oldukça kolay.
Demo ve randevu için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanınız.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri