Hosting Yönetim Yazılımları

Yazdır    Email

Piyasada bir çok yazılım bulunmaktadır. Hepsi en iyi hepsi en stabil olduğunu iddia eder. Bu sebeple biz senelerdir her bir sunucumuzda piyasada bulunan ve satış rakamları en yüksek olandan, kıyıda köşede kalmış keşfedilmemiş yazılımlar da dahil tüm yönetim yazılımlarını test ettik.
Yüzde yüz kazanan diyebileceğimiz bir yazılıma henüz denk gelmedik. Bu tarz bir yazılımının da en baştan yazılmasının iş gücü kaybı olduğuna inandık.
Bu sebeple eleme metodu ve stabilite testlerimizden geçen iki yazılımı müşterilerimize sunuyoruz.
Microsoft / linux tabanlı sistemlerde en çok destek alınabilir yazılımlardan biri olan, sayısız ödüle sahip, güvenlik ve hız konusunda kendini kanıtlamış Parallels firmasına ait Plesk Panel öncelikli tercihimiz oldu. CentOS mimarisi ile kurulu sunucularımızda Plesk Panel deneyimini ücretsiz yaşayabilirsiniz. Bu sunuclarımızda sadece PHP tabanlı yazılımlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Server ile entegrasyonu sağlanmış yine Plesk Panel arayüzü kullanan sunucularımızda ASP, .net vb. yazılımlarınız yayınlanabilmektedir.
Özellikle Windows tabanlı sunucularda çalışmak üzere tasarlanmış daha önceleri dotnetpanel adı ile piyasada olan açık kaynak kodlu yazılım, Microsoft firmasının bünyesine dahil olarak WebsitePanel ismini alarak gelişimine devam etmiştir. Hız, stabilite konusunda kendini kanıtlayan WebsitePanel paneline sahip sunucularımızdan Windows Server altyapısında çalışan ister PHP ister .net sistemlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri