e Ticaret Yazılımı

Proxima e- Mağaza

Yazdır    Email

Proxima CMS ile güçlerini birleştirdiğinde SEO konusunda kendi kendine yükselen tek yazılım belki de Proxima e-Mağazıdır. Tüm bankaların kredi kartlarına entegrasyonu bedelsiz olarak sunulan e-Mağazamız, aynı zamanda toptancı sitelerine entegrasyonu ile de farklı bir boyutta. Yine Proxima CMS gibi ömür boyu lisans ve güncelleme garantisi ile satışa sunulmaktadır.
Özellikle B2B geliştirmeleri ile toptan satışa da uygun hale gelen e-Mağaza yazılımımız güçlü alt yapısı ile sınırsız ürün, kategori, mağaza özellikleri ile rakiplerinden bir gömlek üstün olarak hizmetinizde.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri