e Posta Yazılımları

Yazdır    Email

Günümüzde reklamın sadece yazılı ve görsel basından değil aynı zamanda sanal dünyadan da yapılması gereklidir. Özellikle sanal dünyada yapılan reklamların hızlı geri dönüşü, hedef kitleye ulaşım kolaylığı azımsanamayacak kadar yüksektir. Bu sebeple müşterilerinize yeniliklerden haber vermenin en kolay yolu toplu e - posta sistemi ile e -posta göndermektir. Bu e postaların spam (istenmeyen postalar) klasörüne düşmemesi ise en önemli detaydır.
Bu doğrultuda Proxima olarak sizlere toplu e posta hizmeti verirken, birikimlerinizin geri dönüşünün garantisi sağlamak için kullanılan adresleri başka kişi ve kurumlarla paylaşmadığımızı, size ait e postaların hep size ait kaldığını hatırlatmak isteriz.
Toplu e posta gönderimini tamamen yurt içi, kayıtlı, orjinal yazılımlı sunucularımız ile yaptığımız için, e postalarınızın iletilmemesinin tek şartının geçersiz bir e posta adresi olduğunu belirtmekten çekinmiyoruz.

Kendi sunuclarımızda kullandığımız e posta işleme yazılımları ile hesabınızın bizde olduğu sürece en fazla yuzde 10luk bir spam maile maruz kalacağınızın garantisini verebiliyoruz. Gmail ve Yandex gibi sektörün önde gelen firmalarının kullandığı e posta yazılımları ile çalışıyor ve saatlik olarak güncellenen spam listelerini otomatik olarak kendi sunucularımıza işliyoruz.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri