Butik Yazılım

Butik Yazılım Hizmeti

Yazdır    Email

Butik yazılım, firmanıza özel kurumsal yapıya göre web tabanlı, yazılım, otomasyon, arayüz tasarımlarının olduğu paket bir projedir.
Öncelikle firmanızın ihtiyaçları analiz edilerek, efektif çözüm yolları sunulur. Daha sonra çıkartılan yol haritası ile proje hayata geçirilir. Proje tesliminden sonra da işlem devam eder ve sürekli bir gelişim içerisinde olmanız sağlanır. Butik yazılımın avantajlı ve dezavantajlı yanları vardır.
Birinci ve öncelikli avantajı firma mahremiyetinizdir. Tamamen size özel dizayn edilmiş ve kodlanmış yazılımlar, alt yapı ile tüm verileriniz güvenli olarak tutulur. Tamamen esnek şekilde hayata geçirilen proje ile neye ihtiyacınız varsa ona sahip olursunuz. Kaynaklarınızı kullanmayacağınız teknolojiye ayırmamış olursunuz. İşletme maliyeti hazır sistemlere göre oldukça düşüktür.
Dezavantaj olarak bahsedeceğimiz ilk konu ise yatırım maliyetidir. İşletme maliyetini düşüren butik yazılım, yatırım maliyetinizi ilk sefer için yüksek tutmanızı öngörür. Projelendirme, hazırlama ve test aşamalarından geçmek zorunda olduğu için hazır yazılımlara nisbeten daha uzun entegrasyon süresi gereklidir.
En sonunda firmanızın ihtiyacını belirleyerek, fayda/maliyet oranına göre size öneriler sunarak çözüme kavuşturacağımızı hatırlatmak isteriz.
Günlük yaşantıdan örnek vermek gerekirse, hazır yazılım size daima 100 ton kapasiteli bir taşıma aracı verir. Ancak siz çok çok uzun bir süre 30 ton üzerinde bir taşıma yapmayacaksanız, hem satın almada fazla ödeme yapmış oldunuz, hemde bakım onarım masraflarınız yani işletme masraflarınız büyümüş oldu. Diğer taraftan 30 ton taşıma kapasiteli bir araç tamamen siizin garajınıza, yol şartlarınıza göre dizayn edilerek teslim edildi. Herhangi bir süpriz olmadan uzun yıllar kullanmanız için dizayn edildi. İşletme maliyetiniz neredeyse sıfıra yaklaştı. Ek depo ekleme seçenekleri de var. İlerleyen zamanlarda 100 tona kadar taşıma hayalinizi de gerçekleştirebiliyoruz kabul. Ancak tamamen size özel bir taşıma aracının AR-GE maliyetini de düşünmek gerekir.

Bu sebeple firmanızın ihtiyaçları, olası çözümler, fayda/maliyet gibi konular gözönüne alınarak hareket etmek en doğrusu olacaktır.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri