Web Tasarım

Yazdır    Email

Web sayfalarının müşterilerinizi ilgilendiren yönü, kolay anlaşılabilir ve ulaşılabilir olmasıdır. Bu sebeple tasarımı mümkün olduğunca sade, ikinci tıklamada bilgiye ulaştıran bir yapıda kurgulanmalıdır.
Görsel efektlerin her türlü platformda çalışabilir olması günümüz için vazgeçilmez bir şarttır. Bu sebeple şu anda gezdiğiniz sayfalarda olduğu gibi herhangi bir platformda da aynı şeyi görmeniz ve düzeni kaybetmemeniz önemlidir.
Örnek vermek gerekirse mobil aygıtlarda flash uygulamalar çalışmamaktadır. Ekran büyüklüleri, çözünürlükleri de birbirinden oldukça farklıdır. Proxima Tasarım ekibi tasarımınız yaparken ilk önce işinizin gereklerini ön plana çıkartır. Sonrasında ise her türlü platformda çalışması için optimizasyonunu sağlar. Siz de böylece tek seferde her platformda çalışan bir web sayfasına sahip olursunuz.
Firmanız bünyesinde çalışan grafik tasarımcınız ile de ortak olarak yapılacak tasarımların kodlaması yine Proxima Yazılım ekibinin kalitesi ile hayata geçmektedir.
Siz düşleyin biz ortaya çıkaralım....

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri