Reklam Hizmetleri

Yazdır    Email

Reklam
Grafik tasarım, tanıtım materyalleri, reklam ve pazarlama stratejileri, kampanya yönetimi, medya satın alması, kurumsal kimlik çalışmaları ve prodüksiyon hizmetlerinin dahil olduğu reklam departmanımızda, hızlı ve akılcı çözümler üreterek fikir aşamasından uygulama aşamasına kadar hizmet veriyoruz.

Kampanya Yönetimi

Rekabetin üst düzeyde olduğu piyasa şartlarında, ürün ya da hizmetinizin, geniş çaplı ve yoğun tanıtımlarını yapıyoruz.

Tüketicileri; kârlılık ve ciro miktarlarına, ürün ve hizmet tercihlerine, alış-veriş dönemlerine ve alışveriş sıklıklarına göre gruplandırarak bu gruplara yönelik özelleştirilmiş kampanyalar tasarlıyoruz.

Ürün ya da hizmet için tasarlanan kampanya maliyetlerini mümkün olan en düşük seviyeye indirirken, kampanyanın hedefine ulaşması açısından da en başarılı sonuçları yakalamasını sağlıyoruz.

Görsel, metinsel ve işitsel adımların tamamını tasarlayıp planlıyor ve kampanya sürecinin yönetimini üstleniyoruz. Bilinirliliğin ve satışların artmasının sürecin değişmez parçaları olduğu gerçeği üzerine çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Prodüksiyon (Fotoğraf / Film)

Ürününüzün veya hizmetinizin hikâyesini ve vermek istediğiniz mesajları en etkili şekilde ifade eden görsel bütünlükler oluşturuyoruz. Görsel ve/veya işitsel algı ile yaratılacak etkinin gücüne inanıyor ve çalışmalarımızla bunu en etkili şekilde sunuyoruz.

Anlatmak istedikleriniz, profesyonel fotoğraf ve film çekimlerimizle renkleniyor.

Promosyon
Ürün ya da hizmet tanıtımı için en uygun mecraları tespit ederek farkınızı vurgulayan ve yeni alıcılar kazanmanızı sağlayan içerikler geliştiriyor ve önceden tespit edilen mecralarda bu içeriklerin uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Yaratıcılık, işlevsellik, özgünlük ve kişiye özel olma gibi kriterlerle etkili promosyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Belirlen bütçede hedef kitleye en uygun materyalleri hazırlıyor, nitelik ve nicelik faktörlerini bir arada sunuyoruz.

Viral Pazarlama
Ürün ya da hizmet pazarlaması için ilgi çeken tasarım ve içeriklerle oluşturulan video, metin veya resimlerin, sosyal medya siteleri, video paylaşım siteleri gibi ortamları kullanarak hedef kitleye en etkili şekilde ulaştırılması ve yeni alıcılar kazanması için çeşitli pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Gerilla Pazarlama
Hayal gücünün ve enerjinin ön planda olduğu reklam kampanyalarını daha akılda kalıcı hale getirmek, ürün ya da hizmetin vermek istediği mesajı hiç beklemedikleri bir anda ve eğlenceli bir şekilde hedef kitlenin karşısına çıkarmak için gerilla pazarlama yöntemlerini kullanıyoruz.


Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri