Kurumsal Kimlik

Yazdır    Email

Kurumsal Kimlik çalışması, kurum ya da kuruluşunuzun ifadesi olan, logo, slogan ve görsel tasarımların uygulama yerleri ve biçimlerinin hangi ölçü, renk ve biçimlerde kullanılmasını gerektiğinin standart bir hale getirilmesi yöntemidir.

Bir kılavuz olarak hazırladığımız kurumsal kimlik çalışması ile logo, çalışanların kıyafetleri, araç giydirme, kartvizit, antetli kağıt, zarf, tabela, web sitesi, ürün ambalajları gibi ana kalemlerin kullanım şekillerinin düzenlenmesi ile birlikte reklam yatırımlarınızın daha başarılı olmasını sağlıyoruz.

Kurumsal kimlik kılavuzunda yer alan baskılı materyalleriniz için herhangi bir tasarıma ihtiyaç duymadan, doğrudan üretiminin sağlanması noktasında da düşük maliyetlerle üretim yaptırabilme şansına sahip oluyorsunuz.


Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri