Web Hosting

Yazdır    Email

Daha önceki hizmetlerimiz okuduysanız artık bizim sektörde ki diğer firmalardan ne kadar farklı bir anlayışa sahip olduğumuzu anlamışsınızdır.
Bizde Eko paket, Pro paket gibi anlayışlar yoktur. Biz her hosting müşterimize aynı kalitede aynı şartlarda hizmet veririz.
Her türlü kısıtlamanın dışında tamamen Türkiye lokasyonlarında hizmet alırsınız. Yurt dışı lokasyonlarda yedekleriniz, yurt içinde yayınlarınız durur. Acil durum planları ile anlık kesintiler bile yaşamadan müşterilerinize hizmet vermeye devam edebilirsiniz.
İster bayi olun, ister bireysel müşteri olun. Ekibimiz size en uygun hosting (bulundurma) yapısı ile hizmet verecektir. Her sayfanın ihtiyacı farklıdır. Ekibimiz ihtiyacınızı fazlası ile karşılayan yapısı ile hosting hizmetinizi size sunacaktır.
Tam yedeklemeli yapısı ile fiyat/performans maliyetlerini kıyaslamadan satın alma yapmayınız.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri