VPN

Yazdır    Email

VPN (Virtual Private Network)
Bilgisayarınız ile VPN Server arasında takip edilemez sanal bir ağ yaratılarak bu sanal ağ içerisinde sağlanan ayarlar kullanılır. Bu sistem üzerinde ister tek bir bilgisayarı isterseniz bir kaç ofis ve yüzlerce bilgisayarı birbirine VPN kanalları ile şifreli/şifresiz olarak aynı networkteymiş gibi haberleştirebilirsiniz.
VPN teknolojisi sayesinde erişimleri gizlemeniz, erişimleri şifreleyerek içeriğini saklamanız mümkündür.
VPN Hizmetimiz ile ofisinizde ki internet kısıtlamaları geçerli kalacak, çalışanlarınız, ofis protokollerine uygun şekilde interneti kullanacaklardır.
Herhangi bir internet bağlantısı üzerinden kendi bilgisayarınızı VPN ağınıza bağladığınızda internet bağlantısını sağlayan şirket dahil olmak üzere hiçbir noktada erişiminiz izlenemez, kısıtlanamaz veya kaydedilemez.
VPN hizmetlerimiz sayesinde size sabit ip adresi tahsis edilerek güvenle erişmek istediğiniz noktalara sorunsuz bağlanmanız sağlanır.
VPN ayni özel ağda bulunmayan, bir veya daha fazla network cihazı arasında güvenli bir bağlantı oluşturarak kapsüllenmiş veri transferi yapar.
 

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri