Mail MX Hizmeti

Yazdır    Email

Herhangi bir internet bağlantınız var ve kurumunuzda e-posta sunucu kullanıyorsanız Mail MX hizmetimizi kullanabilirsiniz.

İnternet bağlantınız (Kiralıkhat, ADSL, G.SHDSL vb.) herhangi bir arıza nedeniye bir süreliğine kesilse de e-posta kaybı yaşamamanız önemlidir.. Mail MX hizmeti alıyorsanız, Mail MX sunucusu gelen e-postalarınızı kendinde depolayarak hat probleminiz düzeldiği anda sizin sunucunuza otomatik göndermeye başlıyor. Ayrıca e-posta sunucunuz arızalandı ya da geçici süre çalışmıyorsa, siz sunucunuzdaki problemi giderene kadar yine Mail MX sunucusu gelen e-postalarınızı geri dönmesini engelleyerek depolayabiliyor. Mail sunucusu devreye girdiği anda otomatik olarak gelen e-postalarınızın sunucunuza gönderiyor ve e-posta kaybına uğramanızı önlüyor.

Neler gerekir?

Firmanız adına alınacak bir Alan Adı (Domain Name) ve MS exchange server veya benzer özelliklerde kurulmuş e-posta sunucu.

Projelendirme ve fiyatlandırma ilütfen randevu alınız.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri