Kurumsal Hosting

Yazdır    Email

Proxima Hosting altyapısında Kurumsal Hosting işleyişi yine sektörde ki firmalardan farklıdır.
Normal olarak sunulan hosting hizmetimiz zaten sınırı olmayan bir paket ve  7/24 destek garantisi ile sunulmaktaydı.
Peki Kurumsal Hosting'in Normal Hosting paketimizden ne farkı var?
Emin olun bir farkı yok. Ne hizmet olarak, ne özellik olarak, ne sunucu olarak ne de fiyat olarak bir farkları yok.
Başta da belirttiğimiz gibi Proxima Internet Teknolojileri verdiği hizmet kolunda, farklı farklı isimlerle farklı fiyat politikaları uygulamamaktadır. İhtiyacınız ne ise onu alır onu ödersiniz.
Ne eksik hizmet ne de fazla ödeme korkunuz olmadan...

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri