İzleme Bakım Güvenlik

Yazdır    Email

Sahip olduğunuz web siteleri, sunucular veya internet üzerindeki tüm servisler için 7/24 izleme hizmeti sağlıyoruz. Sunucularınız veya network bağlantılarınız ile ilgili olarakİşlemci, Bellek, Disk Kullanımı, Server Yükü, Trafik Kullanımı, Aktif İşlem Durumları gibi tüm servisleri 7/24 izliyor, sorun olması durumunda size haber veriyor ve isterseniz müdahale ediyoruz.
Bünyemizde yer alan ve 7/24 görevde olan izleme ekibi siz uyurken servislerinizi sürekli izler ve kayıt altında tutar. Tutulan kayıtlar arasında kullanım raporları ile birlikte ping, traceroute gibi detaylı servis kayıtlarıda bulunmaktadır.
Monitoring hizmetinde oluşan durumlar için e-mail, sms veya direkt olarak telefon ile aranarak haberdar olmanız belirlediğiniz alarm seviyesine göre yapılmaktadır.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri