Co-Location

Yazdır    Email

Veri merkezimiz Türk Telekom, Turkcell Super Online ile yedekli güzergahlar üzerinden bağlıdır. Kapasite sınırınız olmadan sunucunuz erişme açılır.
Port hızı için ister adanmış isterse ortak kullanımda olan portları tercih edebilirsiniz. Biz size kullandığınız kadar ödeme garantisi sunuyoruz.
Özellikle Ddos önleme, load balancer çözümleri ve gelişmiş firewall donanım ve yazılımları ile saldırı ve yük dağılımı konularında anında ve hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.
Veri Merkezlerimiz, fiziksel olarak 7/24 takip altındadır. Veri merkezlerimize yetkisiz erişim mümkün değildir. Ayrıca anlık olarak takip edilen ısı, nem durumları, yedekli yangın kontrol sistemi ile sunucularınız belki de ofisinizden daha güvenli koşullarda hizmet verecektir.
İster birim olarak ister kabin olarak istenirse de kafes kiralama yoluyla sunuclarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri