Diğer

Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri

Yazdır    Email

Ürün Tanıtım ve Lansman Organizasyonları
Ürün ya da hizmet sektöründe yaptığınız bütün yeniliklerin piyasada tutunması, markalaşması, marka değerini arttırması ve bu sürecin yönetiminin planlanması gibi pazar tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Tanıtım ve lansmanın tek günlük bir etkinlik olmadığı bilinci ile kampanya sürecinin tüm gerekliliklerini ortaya koyuyor ve akılcı çözümler ile uyguluyoruz.

Festival ve Şenlik Organizasyonları
Festival ve şenlik organizasyonlarınızda; planlama, yürütme, tanıtım, basın ve halkla ilişkiler, sanatçı organizasyonları ve teknik hizmet gibi konularda hizmet veriyoruz. Etkinlik yönetimi departmanımızın reklam ve iletişim danışmanlığı departmanlarımız ile birlikte yürüttüğü çalışmalar sayesinde; festival/şenliğin tasarım ihtiyaçlarından sahne kurulumuna, medyada yer almasından menajerlik hizmetlerine kadar tüm süreci yönetiyoruz.

Açılış Organizasyonları
Keyifli başlangıçlar için plandığınız açılış organizasyonlarınızda en uygun içerik ve hizmet altyapısını oluşturarak konusunda uzman bir kadro ve başarılı ekipman alt yapısı ile etkili bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Konseptin oluşturulması dahil olmak üzere organizasyonu anahtar teslim üstleniyoruz. Kendi açılışlarınızda misafirleriniz kadar rahat ve stressiz bir ev sahibi olmanız ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Kongre ve Seminer Organizasyonları
Organizasyonlarınızın hazırlık ve uygulama aşamalarında; katılımcıların ulaşımları, karşılama ve konaklama, oda dağılımları, çevre gezileri, menü seçimleri, kahve molaları, ses-ışık-sahne konseptleri, dekorasyon ve final günü gala gecesine kadar oldukça kapsamlı bir çalışma sürecini büyük bir titizlikle uyguluyoruz.

Gala - Tören ve Özel Gün Kutlamaları
Gala, tören ve özel gün kutlamalarınızı bütün detaylarıyla planlayarak, verilmek istenen mesaja en uygun konsepti hazırlıyor ve uyguluyoruz. İlgili etkinlikte ihtiyaç duyulan tüm kalemleri tek elden karşılıyor olma avantajı ile sizi ve konuklarınızı rahat ettirebilmek adına uğraş veriyoruz.

Spor Organizasyonları
Uluslararası niteliğe sahip spor organizasyonlardan, ulusal veya yerel sportif turnuvalara kadar uzanan geniş bir yelpazede, spor temelli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Spor organizasyonları konusundaki yoğun tecrübemiz ile fayda maliyet oranında azami verim alınmasını sağlıyoruz. Organizasyonların aylar öncesinden başlayan hazırlık döneminden itibaren yönetimi ve uygulamayı üstlenerek anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

Roadshow Organizasyonları
Ürün ya da hizmetinizin hedef kitleye doğrudan ulaştırılması, alıcı ile en kısa yoldan temas kurulması amacıyla hazırlanan, bölgesel veya ülke çapında, çok noktalı, uzun süreli road show organizasyonlarınızı yapıyoruz. Mobil olmayı gerektiren çok noktalı operasyonlardaki tecrübemizle bütçe dengenizi koruyor ve hedef kitleye doğrudan ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel Projeler
Özel etkinlik ve tanıtım projeleriniz için danışmanlıktan uygulama aşamasına dek uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Etkinliğin genel hatlarını tasarlıyor daha sonra en ince ayrıntısına kadar uygulamasını gerçekleştiriyoruz.
Fizibilite çalışması ve bütçe yönetimi süreçlerini üstleniyor aynı zamanda da projenin belirlenen hedeflere yönelik sonuçlara ulaşması için ‘özel’ olmasını sağlıyoruz.

Kurum İçi ve Kurum Dışı Etkinlikler
Kurumun misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda, kurum kimliği ile uyumlu, çalışanların motivasyonunu, birbirleriyle ve kurumla olan ilişkilerini olumlu yönde etkileyecek kurum içi ve kurum dışı etkinliklerinizi planlıyor ve düzenliyoruz. Konularında uzman kurum ve akademilerle olan işbirliğimiz çerçevesinde eğitim danışmanlığı sürecinde de destek sağlıyoruz.

AVM Etkinlikleri
Alış-veriş merkezlerinde, sirkülasyonu sağlamak ve alıcılar üzerinde olumlu etki yaratmak amacıyla, hedef kitleye yönelik yaratıcı ve ilgi çekici aktiviteler düzenliyoruz.

Organizasyon ve Danışmanlık İş Ortağımız NewArt Media'dır.

Microsoft Tabanlı Sistemler, Linux Tabanlı Sistemler, Buti Yazılım, Hosting YÖnetim Yazılımları, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemi, E Ticaret Yazılımları, E Posta Yazılımları yazılım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Yazılım Hizmetleri

Web Sitesi arayüz ve ana yüz tasarımları, kurumsal kimlik tasarım ve uygulamaları, reklam (outdoor ve indoor) tasarım ve uygulamaları tasarım alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Tasarım Hizmetleri

Cloud (bulut) Hosting, VPD/VDS Hizmeti, Co - Location, Web Hosting, VPN, Kurumsal Hosting, İzleme - Bakım - Güvenlik, Mail MX Hizmeti hosting alanında hizmet verdiğimiz ana kalemlerdir. Detaylı bilgi için her bir başlığı tek tek incelemenizi öneririz.

Hosting Hizmetleri

Facebook, Twitter, Google +, ve birçok sosyal medya mecrasında tasarım, planlama, organizasyon ve yönetim hizmeti veriyoruz. Internet'in ayrılmaz parçası Sosyal Medya da yerinizi almak için lütfen randevu alınız.

Sosyal Medya Hizmetleri

Bilgi teknolojileri, Kosgeb Projeleri, Kalkınma Ajansı projeleri, Avrupa Birliği Projeleri, reklam danışmanlığı, ve daha bir çok teknolojik konuda uzman danışmanlarımız ile çözüm ortağınız biziz.

Danışmanlık Hizmetleri